“Biz Zirve Denilen Yere Bir Daha İnmemek Üzere Çıktık”  

Aram MARKAROĞLU

Kurucumuzun Mesajı

Rulman sektörünün Türkiye’de öncü firması olan Özevren Rulman 1982 yılında İstanbul Karaköy’de kurulmuştur. Özevren Rulman bugün 100 kişilik dev kadrosu 42 araçlık filosu ile Türkiye’nin kritik Sanayi Noktalarında 1 merkez ve 8 şube olarak Türk Sanayisine hizmet vermektedir. 4000 m2 Tuzla Orhanlı’daki Genel Merkezi, toplam 12.000 m2 kapalı alan ile Esenyurt, Ankara, Bursa, Konya, İzmir, Trakya, Karabük Ve İskenderun şubeleri ile ülke geneline rulman ve güç aktarım elemanı tedariği konusunda 7/24 kesintisiz hizmet üretmektedir.

Temel prensibi müşteri memnuniyeti olan Özevren Rulman’ın hedefi yüksek kalitedeki ürünleri en uygun fiyatlarla, en kısa sürede, mükemmel servis ağıyla müşterilerine ulaştırmaktır. Bu hizmeti araştırmacı ve yenilikçi yapısıyla bütünleştiren Özevren Rulman müşterilerinin ihtiyacına göre Ürün Stok prensibi ile çalışmaktadır.

Özevren Rulman müşterilerinin malzeme taleplerini karşılamanın yanı sıra rulmanların montaj-demontaj, rulman tipinin seçimi ve bakımı, rulman tiplerinin karakteristik özellikleri,  rulman sembollerinin neyi ifade ettiği gibi konularda müşterilerini bilgilendirmek için teknik destek ve eğitici sempozyumlar da düzenlemektedir.

Kuruluşumuz her geçen gün artan bir ivmeyle gelişerek müşterilerine çözüm ortağı olmuş, müşterilerin zorluklarını bir an önce çözmeyi kendine şiar edinmiş, 7/24 hizmet anlayışı ile müşterilerine “Siz Ve Biz. İki Ortak. Bir Hedef” mesajını her zaman kuvvetli bir vurgu ile hissettirmiştir. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı çizgisini bozmamış olan firmamız, rulman sektöründe adeta bir ekol olmuştur.

Kısacası bugün Özevren Rulman,  bünyesi dâhilindeki tüm faaliyetlerinde hizmet ve servis kalitesini her zaman en üst düzeyde tutacağını; sürekli genişleyen ve gelişen vizyonunu ödün vermeksizin her daim ve her şartta koruyacağını tüm müşterilerine taahhüt etmektedir.

Sizlerin desteği sürdükçe inanıyorum ki kuruluşumuz hizmet bayrağını nesilden nesle devredecek, yılmadan hizmetlerini sürdürecek ve sizlerin teveccühüne mazhar olabilmek için var gücüyle çalışacaktır.

Sözlerimi bitirirken ifade etmek isterim ki sizlerin desteği sürdükçe bizde gür bir sesle haykırmaya devam edeceğiz;

“Biz Zirve Denilen Yere Bir Daha İnmemek Üzere Çıktık”

Genel Müdür
Aram MARKAROĞLU