Hakkımızda

Rulman sektörünün Türkiye'de öncü firması olan Özevren Rulman 1982 yılında İstanbul Karaköy'de kurulmuştur. Özevren Rulman bugün 95 kişilik dev kadrosu 42 araçlık filosu ile Türkiye'nin kritik sanayi noktalarında 1 merkez ve 7 şube olarak Türk sanayisine hizmet vermektedir.

4000 m2'lik Tuzla Orhanlı'daki Genel Merkezi,

Toplam 12.000 m2'lik kapalı alan ile

Hadımköy, Ankara, Bursa, Konya, İzmir, Trakya, Karabük şubeleri ve Gaziantep Bölge Temsilciliği ile ülke geneline rulman ve güç aktarım elemanı tedariki konusunda 7-24 kesintisiz hizmet üretmektedir.

Özevren Rulman bölgesel tespit çalışmalarını sürdürdüğü yeni şube faaliyetlerine de devam etmektedir.

Temel prensibi müşteri memnuniyeti olan Özevren Rulmanın hedefi yüksek kalitedeki ürünleri en uygun fiyatlarla en kısa sürede mükemmel servis ağıyla müşterilerine ulaştırmaktır.

Bu hizmeti araştırmacı ve yenilikçi yapısıyla bütünleştiren Özevren Rulman müşterilerinin ihtiyacına göre ürün stok prensibi ile çalışmaktadır.

Müşterilerine tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplayarak tüm taleplere cevap verebilmek adına Özevren Rulman "Siz ve Biz. İki ortak, bir hedef " anlayışını kendisine ilke edinmiştir.

Kısacası bugün Özevren Rulman bünyesi dâhilindeki tüm faaliyetlerinde hizmet ve servis kalitesini her zaman en üst düzeyde tutacağını sürekli genişleyen ve gelişen vizyonunu ödün vermeksizin her daim ve her şartta koruyacağını tüm müşterilerine taahhüt etmektedir.

www.teknoakademi.com